Ekotrans
На ринку з 1991 року...


 

     КМ НВП “Екотранс” засноване в 1991 році у м.Львові. В складі підприємства працюють  спеціалісти в галузі охорони праці, безпеки руху, комп’ютерної графіки, дизайну. За період з 1991 р. по наступний час.замовниками нашої продукції стали понад тисячу підприємств та організацій різних галузей господарства України. Серед наших замовників такі, як: “Укрзалізниця”, “Укртелеком”, Державний міжнародний аеропорт “Бориспіль”, UMC, UTEL, “Київстар”,проект “ТАСІС”, НАК Нафтогаз України”,Рівненська, Хмельницька, Запорізька атомні станції, “ ВАТ “Оболонь”, Львівська пивоварня”, ЗАТ “Світоч”, “Торчинпродукт”, компанія “Nemiroff”, “Галактон”,“Єврокар”, Національне космічне агентство, регіональні митниці, держадміністрації, нафтопереробний та газовидобувний комплекси, Фонди соціального страхування, “Обленерго”, військові, учбові і медичні заклади та багато інших.

     КМ НВП «Екотранс» пропонує виготовлення стендів, плакатів з охорони праці,безпеки руху, цивільного захисту, технічного навчання, схем руху, евакуації, знаків безпеки праці, табличок та іншу продукцію для оформлення кабінетів і класів для різних галузей.

     Багаторічний досвід роботи з різними підприємствами дав змогу накопичити великий обсяг графічної інформації, яка постійно поновлюється у відповідності із внесенням змін у діюче законодавство.

     Існує багато варіантів виконання продукції як за матеріалами (самоклейна плівка, пластики, банери /вініл/ тощо), так і за розмірами (від плакатів ф.А5 до стендів 1,5х3 м і більше. Крім настінних носіїв інформації, пропонується також широкий вибір компактних варіантів стендів у вигляді книжок  на підставках, з оригінальними шарнірними конструкціями.

     Можливо виготовлення стендів іншої тематики,  приймаємо замовлення на розробку. Варіанти виконання стендів можуть бути українською або російською мовами.

     Більш детальну інформацію Ви можете отримати за тел.:

  т/ф.: (032) 294-98-42,  0677070607  E-mail: Ekotrans.lviv@gmail.com )

 

 

     Дякуємо! Сподіваємось на співпрацю.

 

                                                 Колектив КМ НВП "Екотранс"

 

(В зв'язку з переналаштуванням сайту, деякі функції можуть бути недоступними, просимо вибачення за тимчасові незручності) 

Окремі каталоги та прайси Ви можете також скачати у форматі ПДФ (дивись колонка -прайс- завантажити PDF) або звернутися до нас і ми Вам надішлемо на Ваш E-mail каталоги плакатів.